AED – szkolenia!

Dziś zainaugurowaliśmy cykl szkoleń z obsługi AED, które od niedawna jest w szkole

Cel jest prosty – przeszkolić wszystkich uczniów i nauczycieli. Szkolenia będą odbywały się w małych grupach po 12-14 osób, tak aby każdy oswoił się z obsługą urządzenia ratującego życie.

Szkolenia prowadzą wykwalifikowani ratownicy – Małgorzata Adach i Xavier Bellart – uczniowie klas III, harcerze Hufca ZHP Grodzisk Mazowiecki – 41 Grodziskiej Grupy Wędrowniczej „Konstelacja”.
Świetny początek długiej pracy!

Szkolenia potrwają do końca stycznia. Są tak zaplanowane, aby nie destabilizować planu uczniów, uczniów-ratowników i nauczycieli. Dziękujemy!

W dowód najwyższego uznania dla profesjonalizmu i zaangażowania przekazaliśmy harcerzom dwa ćwiczebne AED.

Hufiec ZHP Grodzisk Mazowiecki – dziękujemy!

Więcej zdjęć >>>