Wizyta w Senacie

Co to był za dzień!
26 października grupa 10 uczniów z naszego liceum, wspólnie z psorką Weroniką udała się do Senatu RP na wydarzenie „Nieważne racje tyko relacje. Nie ma edukacji bez zdrowej komunikacji”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach inicjatywy „Dialogi Senackie” przez zdolną i aktywną młodzież.
Głównym celem wydarzenia było propagowanie zdrowej komunikacji w kontekście edukacji i podkreślenie kluczowej roli relacji międzyludzkich między nauczycielami a uczniami.
Spotkanie miało formę otwartej debaty pomiędzy zaproszonymi prelegentami, w gronie których znaleźli się Pan Tomasz Karolak, Pani sędzia Olimpia Barańksa-Małuszek, Pani dr Katarzyna Kasia oraz Pan prof. Maciej Jakubowski, a wszystkimi obecnymi uczestnikami. Nad całą debatą czuwał Marszałek Senatu Pan prof. Tomasz Grodzki. Co istotne, mieliśmy okazję zabrać głos aż cztery razy!
Na pewno na długo zapamiętamy to doświadczenie!

Serdecznie dziękujemy Jankowi Bęczkowskiemu za zorganizowanie całej wycieczki!

więcej zdjęć >>>>