X Bieg STO-nogi Milanówek
| 22 czerwca 2026 | Aktualności |
Gorący dzień i piękne wyniki naszych uczniów, absolwentów i nauczycieli w X Bieg STO-nogi Milanówek!!!!
Zosia Sawicka na dystansie 10 km II miejsce w kategorii open kobiet!!!!!! A podium wśród kategorii wiekowej kobiet K19 mogłoby świadczyć, że jesteśmy szkołą biegową…
1. Zofia SAWICKA
2. Julia BLEJWAS
3. Karolina HERBICH

Z ciekawostek psorka Joanna dobiegła bez butów… Psorka Sylwia zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski Geografów, Psorka Weronika tworzyła gorącą historię dziejów szkoły, psor Mariusz liczył ile wody wypiliśmy…

Gdyby policzyć całą naszą reprezentację – uczniów, absolwentów, nauczycieli, rodziców to liczba mogłaby zaskoczyć. Policzymy jak będzie chłodniej!
Wielkie dzięki dla wolontariuszy!!!!

