Kiermasz

Razem z Marią Mleczko organizujemy kiermasz charytatywny z wypiekami, dochód z którego przeznaczony będzie na wsparcie zbiórek dla poszkodowanych w trakcie powodzi.
Kiermasz odbędzie się w poniedziałek 23 września. Już kilka osób z naszego rocznika zgłosiło chęci przyniesienia wypieków, jednak im więcej tym lepiej. Każda osoba się liczy, nauczyciele też są chętnie widziani. Słodkości będą dostępne cały dzień szkolny w poniedziałek. Mile widziane są też słone przekąski, jednak takie, które można wziąć w rękę i szybko zjeść.
Oczywiście płatność gotówką. Prosimy mieć naszykowane drobne pieniądze – ułatwi nam to obsługę.
Serdecznie zachęcamy do zabierania pyszności do domu, dla rodziców – dlatego proszę przynieść własne pojemniki. Po przyjściu do szkoły, jeżeli nikogo nie będzie przy stoisku, wypieki najlepiej zostawić u Pani Krysi.
Wszystkie otrzymane pieniądze zostaną przekazane dla poszkodowanych przez powódź ofiar.

Pozdrawiamy,
Ula Tomczak i Maria Mleczko