Prezent pod choinkę

Dzień dobry,

dla przypomnienia – garść informacji od Marii odnośnie „Prezentu pod choinkę”.

Pamiętajcie, że prezenty zbieramy już tylko do czwartku 10.11!!!Jak zrobić prezent?

1. Weź pudełko po butach o wymiarach około 30/20/10 cm, pomaluj je lub oklej kolorowym papierem.

2. Zdecyduj, dla kogo przeznaczysz prezent. Masz do wyboru dzieci w wieku: 2–5, 6–8, 9–11, 12–15 lat. Naklej wybraną etykietę na pudełko.

3. Zapełnij pudełko. Jeżeli chcesz, możesz włożyć do środka swoje zdjęcie, rysunek, kartkę.

4. Pudełko zwiąż gumką, tasiemką lub sznurkiem – NIE ZAKLEJAJ!5. Przygotuj 15 zł, które zostanie przeznaczone na koszty organizacji akcji i transport. (włóżcie je w kopercie do pudełka) Zanieś prezent do sekretariatu lub do akwarium

Co może być prezentem?– artykuły higieniczne: pasta do zębów, szczoteczka do zę­bów, szampon, dezodorant, chusteczki higieniczne, krem do rąk, podpaski (fabrycznie foliowane) itp.; artykuły szkolne: kredki, długopisy, ołówki i gumki, książeczki do kolorowa­nia, książeczki z obrazkami dla najmłodszych itp.; zabaw­ki: maskotki, klocki, puzzle, ozdoby do włosów, układanki dydaktyczne, baloniki itp.; odzież: czapki, szaliki, koszulki, skarpety, rękawiczki itp.; słodycze: cukierki, czekolady, ciastka, batoniki itp. w fabrycznie zamkniętych opakowa­niach, z wyraźnie oznaczonym terminem ważności.
UWAGA! Paczka powinna zawierać tylko nowe rzeczy oraz oryginal­nie zapakowane słodycze z datą ważności późniejszą niż 1 czerwca 2023 roku.

Co NIE może być prezentem?
    artykuły intensywnie pachnące, artykuły łatwo psujące się, wrażliwe na ciepło, artykuły spożywcze inne niż słodycze (cukier, mąka, makaron, konserwy itp.), leki i witaminy, zabawki i publikacje o charakterze militarnym.
Zapraszamy do wsparcia akcji
————-