Co za weekend…

07.06.2024 – piątek

„Debata młodych w Senacie RP” – liczną reprezentację naszych uczniów i uczennic jedzie na debatę do Senatu! Debatujemy w znamienitym gronie o rzeczach ważnych i trudnych.

08.06.2024 – sobota

Co za wspaniałe sobotnie przedstawienie! Premiera spektaklu „Cienie herosów” Szkolnego Koła Teatralnego odbyła się w Milanowskim Centrum Kultury „Stare Kino”. Pełen profesjonalizm!

Reżyseria: Iwona Dornarowicz Scenariusz: Tetiana Parfonova Wystąpili: Franciszek Kurzepa, Hanna Staręga, Liliana Kurzepa, Michał Rajski, Michał Ratkiewicz, Mikołaj Wróbel, Pola Szczygielska, Szymon Paciorkowski, Zofia KowalskaBrawo, brawo, brawo!

09.06.2024 – niedziela

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, że nasz absolwent Konrad Taber zajął I Miejsce w IX Biegu STO-nogi Milanówek z czasem 00:34:46! Pierwszy raz w historii naszego biegu, w którym biorą udział setki biegaczy nasz absolwent staje na najwyższym podium! Konrad zaczynał swoją przygodę biegową będąc uczniem.