Zbiórka!

Szanowni Państwo,
w tym roku, w ramach świątecznej akcji charytatywnej, organizujemy zbiórkę pieniędzy na kolejne operacje i rehabilitację Tadzia Trocia, który urodził się ze zdeformowanymi kończynami przez pasma owodniowe. W dniach 14-17 grudnia planujemy zorganizować płatny bufet – który będą prowadzili na zmianę uczniowie ze wszystkich roczników – oraz kiermasz. Będzie również stała puszka na datki.

W związku z tym chciałabym poprosić Państwa o wsparcie młodzieży:
1. pomoc przy przygotowaniu potraw do bufetu – planujemy odwołać catering; potrawy mogą być przygotowane samodzielnie, lecz także mogą być kupne
2. pomoc przy zbieraniu towarów na kiermasz, np. ubrania, biżuteria, bibeloty, dekoracje, książki, filmy itp.

Wszystkie rzeczy młodzież może przynosić do poniedziałku 13 grudnia. Kupcami będą oczywiście uczniowie naszej szkoły, dlatego mam nadzieję, że mogę również liczyć na Państwa hojność. Gdyby Państwo chcieli dołączyć do zbiórki osobiście, to jak najbardziej zapraszamy, ale w pełnym reżimie sanitarnym.

Link do strony fb Tadzia.

Ada Trzpil
wychowawca kl. 2B