AKCJA-SEGREGACJA

Cześć wszystkim!

Nasza szkoła zmaga się z poważnym ,,śmieciowym” problemem – mianowicie z segregacją. Problem ten spadł całkowicie na Panią Krysię, która sprawdza wszystkie worki i musi poprawiać nasze błędy. Dlatego właśnie wraz z nią i psorką Sylwią szukaliśmy rozwiązań i ustaliliśmy, że największym problemem jest położenie koszy. Chcemy zmotywować uczniów do większej uważności, dlatego kosze z sal udały się na emigrację. Nie zdziwcie się też gdy zobaczycie nowe naklejki na niektórych koszach – chcemy by były łatwiejsze do zrozumienia. Na godzinach wychowawczych w najbliższym czasie odbędą się szkolenia dotyczące recyklingu. Mamy nadzieję, że wszyscy zaangażują się razem i uda się nam coś zmienić. Zróbmy to nie tylko dla dobra szkoły ale i planety!

Klasy 3