Ale maturka :-)

Dziś najpiękniejszy dzień roku. Nasi maturzyści odebrali indywidualne wyniki egzaminów. Wszyscy zdali i to zdali pięknie! Absolwenci bardzo zadowoleni, kadra zadowolona nie mniej. Od rana w szkole trochę nerwów, mnóstwo uśmiechów i odrobinę łez szczęścia.

Uważna lektura danych pokazuje, że wspólna praca uczniów i nauczycieli w naszej szkole gwarantuje stabilne i wysokie rezultaty. Wyniki są wysokie w porównaniu z wynikami w kraju, a jednocześnie z przedmiotów rozszerzonych są równe i porównywalne w kolejnych latach.

Matura w liczbach: Średni centyl szkoły (wszystkich zdawanych przedmiotów) wynosi 86, a w ubiegłym roku wynosił… 86! Przedmioty rozszerzone w centylach: matematyka —  87, język polski —  81, historia —  98, WOS —  96, geografia —  90, biologia —  89, chemia —  82, fizyka 90, informatyka —  88, język angielski —  85, język hiszpański —  98, język angielski dwujęzyczny —  77, historia sztuki —  55. Przedmioty podstawowe w centylach: język polski — 85, matematyka —  89, język angielski —  88, język hiszpański —  87.   Imponujące!

A teraz najprawdziwsze wakacje!

P.S. Wcale nie zapomnieliśmy napisać, że jesteśmy dumni. Proszę przeczytać pierwsze litery akapitów!