Dobre wieści przedświąteczne

Dobre wieści przedświąteczne!
Po pierwsze – Natalia Ptaszek uzyskała tytuł Finalistki XLIX Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej! Śmiało można napisać – pasja, praca i talent! Gratulujemy! Dzięki wynikowi Natalia jest już studentką wybranego kierunku humanistycznego! Natalia pracuje razem z psorką Weroniką Dziąg.

Po drugie – Lena Frątczak została zakwalifikowana do udziału w „Canada Study Tour 2023”, czyli wizycie studyjnej w Kanadzie. Liczba chętnych z całej Polski wynosiła 15 osób na jedno miejsce!
Pięknie!

Po trzecie – GRAND PRIX POLSKI TAEKWON-DO
W miniony weekend nasza uczennica Maja Szczygielska zajęła 3 miejsce w ogólnopolskich zawodach w kategorii „Techniki Specjalne Juniorek”!
Tydzień wcześniej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach TAEKWON-DO w konkrecji „Układy Juniorek” zajęła I miejsce oraz w konkurencji „Walki Juniorek” uplasowała się na III miejscu!
Wielkie uznanie za umiejętne łączenie pasji sportowej z nauką!