Wyniki konkursu „Humanus”

Wiedza daje szczęście! Konkurs „Humanus” rozstrzygnięty

Z dumą ogłaszamy, że wyłoniliśmy zwyciężczynie konkursu „Humanus” organizowanego przez naszą szkołę. W I etapie 21 osób pisało niełatwe wypracowanie na temat szczęścia. W II etapie siedmioro uczestników odpowiadało przed komisją na trudne pytania dotyczące tekstów kultury, w których pojawia się motyw szczęścia. Komisja konkursowa najwyżej oceniła następujące osoby.

Laureatką konkursu została Marianna W. posługująca się konkursowym pseudonimem (Sincerite). Marianna zostaje będzie przyjęta do naszej szkoły w pierwszej kolejności na profil humanistyczny. Jeśli zdecyduje się na inny profil będzie bogatsza o 6 punktów za konkurs oraz maksymalną liczbę punktów w rozmowie wstępnej (30 punktów), oczywiście bez konieczności wzięcia w niej udziału.

Tytuł finalisty uzyskały uczestniczki:

Julia K. (Fortuna)
Emma M. (Animus)
Hanna Os. (Sapientia)
Helena S. (Dignitas)

W rekrutacji do SLO nr 5 finalista otrzymuje 6 punktów za konkurs oraz maksymalną liczbę punktów w rozmowie wstępnej (30 punktów), oczywiście bez konieczności wzięcia w niej udziału.

Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, z serca dziękujemy!

Organizatorzy konkursu „Humanus”