Pomoc dla dzieci na Ukrainie

Nasz absolwent Kacper Kawczyński zwrócił się z prośbą o rozpropagowanie poniższej informacji.
Ma możliwość dostarczenia bezpośrednio na Ukrainę rzeczy dla dzieci. Informacja od Kacpra:

Szanowni Państwo,
Nastał bardzo ciężki czas na Ukrainie. Wszyscy ze zgrozą patrzymy na to co się dzieje u naszego wschodniego sąsiada. Odzew całej naszej społeczności jest niesamowity ale nie możemy zapominać o jednych z największych ofiar tego konfliktu – dzieciach. To właśnie dzieci, które zostały na Ukrainie cierpią najbardziej, bo realia wojny odbierają im beztroski czas dzieciństwa. Celem tej akcji jest oderwanie ich na chwilę od ciężkiej rzeczywistości za pomocą tego co dzieci lubią najbardziej – zabawy oraz zabawek. Niech w tym trudnym czasie przez chwilkę zapomną o bólu.
Właśnie dlatego liczymy na Państwa dary w formie: zabawek, książeczek do kolorowania, kredek dla maluchów i większych dzieciaków z Ukrainy.
Z góry dziękujemy za wsparcie.

Rzeczy można przynosić do szkoły do piątku 4.03.2022 do godziny 12:00. Później jadą na Ukrainę.