Wyróżnienie!

W Zakopanem kilkanaście dni temu zakończył się zjazd STO (Społecznego Towarzystwa Oświatowego, do którego należymy od początków tej organizacji). Naszą szkołę reprezentowali: pani prezes Wioletta Połczyńska i psor dyrektor. W pięknych okolicznościach przyrody i w życzliwym edukacji gronie rozmawiano o perspektywach polskiej oświaty i o tym, jak uchronić polską szkołę od skostnienia i rutyny. Jednym z głównych tematów był dobrostan uczniów i nauczycieli w realiach szkoły stacjonarnej i zdalnej.

Przy tej okazji chcielibyśmy się podzielić radością i dumą z wyróżnienia, jakie spotkało naszego dyrektora. Środowisko STO uhonorowało psora Leszka Janasika Złotą Odznaką STO, doceniając nie tylko jego profesjonalizm, ale także zaangażowanie, twórczy stosunek do zarządzania szkołą i, co najważniejsze: serce do tego, co robi. Dostrzeżono to, co my z przyjemnością obserwujemy na co dzień.

Oczywiście psor w swojej skromności zaznacza, że to nie tyle nagroda za jego personalne zasługi, co dostrzeżenie wysiłków całego naszego środowiska, zwłaszcza sprawności i elastyczności, z jaką podeszliśmy do wyzwań edukacji czasów pandemii. Ale my wiemy swoje:)

Psorze dyrektorze, wielkie gratulacje! Psora nagroda, nasza duma.

PS Każdego roku 30 listopada, w dniu rocznicy utworzenia STO, jest obchodzone Święto Społecznego Towarzystwa Oświatowego