Dla uczniów klas I

Szanowni Państwo,

wakacje powoli zbliżają się do końca. Mamy kilka informacji odnośnie początku roku szkolnego 2021/22

LISTA PODRĘCZNIKÓW

Zapraszamy do sprawdzenia listy podręczników. Prosimy o uważne sprawdzenie i zakup podręczników zgodnie z zadeklarowanymi rozszerzeniami. – LINK DO LISTY

Uwaga – prosimy na razie nie kupować podręczników do języków obcych.

WYJAZD INTEGRACYJNY

W tym roku wyjazd integracyjny będzie do Śniadki (miejsce znane i lubiane) – Góry Świętokrzyskie, w dniach 1-3 września.

Wyjazd po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w środę 01.09 a powrót w piatek 03.09. około 18.00. W cenie trzy posiłki dziennie, transport, ubezpieczenie, ognisko, wejścia do ŚPN i muzeum.

W progra przede wszystkim zajęcia integracyjne z wychowawcami, zapoznanie się z Regulaminem i Statutem Szkoły. W trakcie wyjazdu spróbujemy odpowiedzieć na pytanie – co to znaczy, że Szkoła jest społeczna? Dla chętnych warsztaty  z dojenia kozy i robienia masła. 

Trzeba zabrać ubrania na różne warunki pogodowe, wygodne buty – również sportowe jest możliwość gier zespołowych oraz coś na komary. Prosimy również o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej.

Uczestnicy muszą mieć podpisaną zgodę na udział w wyjeździe integracyjnym i zgodę na udzielanie niezbędnej pomocy lekarskiej. Koszt to 350 pln.

Podpisaną zgodę i wpłaty prosimy dokonywać TYLKO w sekretariacie szkoły.

Praca sekretariatu:

23-27.08 w godzinach 9:00-15:00

30-31.08 w godzinach 8:30-15:30

Wychowawcy: Piotr Miśta i Marcin Wróblewski