WAŻNE!!!

Szanowni Państwo,

z uwagi na sytuację epidemiologiczną zostają wprowadzone zmiany organizacyjne. Wszystkie szkoły średnie będą pracowały w trybie hybrydowym. 


Wspominałem Państwu przy okazji naszych spotkań, że szkoła jest przygotowana od początku września, na różne warianty pracy. Zarówno kadra, jak i uczniowie posiadają niezbędne kompetencje cyfrowe do płynnego przechodzenia w różne tryby pracy. 


Sytuacja epidemiologiczna jest niepewna. W związku z tym, ułożyłem plan tylko na najbliższy miesiąc. Oczywiście może on zostać zmodyfikowany.


Plan pracy od 19.10 do 16.11.2020


Klasy I i II po szkole podstawowej mają dwa dni nauki zdalnej

Klasy II po gimnazjum jeden dzień


Pierwszy tydzień listopada jest tygodniem nauki zdalnej dla wszystkich. Jest to podyktowane profilaktycznym działaniem związanym z dniem 01.11., który niesie ryzyko zwiększonych kontaktów społecznych.


Drugi tydzień listopada – zgodnie z ustaleniami: klasy I i II pracują tylko 9-10; klasy III pracują 9,10,12,13.


Wszystko jest zaznaczone w kalendarium i planie – dostęp jest na naszej stronie www


WAŻNE!Bardzo prosze o przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa. W szczególności ważne jest nieprzychodzenie do szkoły uczniów przeziębionych – z katarem, kaszlem itp., czyli tak zwanymi „objawami chorobowymi”. Nasz system informatyczny umożliwia uczestnictwo zdalne w każdych zajęciach.


Dziękuję Państwu za wyrozumiałość i elastyczność.
Z wyrazami szacunku

Leszek Janasik