Projekt

Zapraszamy do lektury witryny internetowej będącej podsumowaniem projektu realizowanego na lekcjach on-line wiedzy o społeczeństwie (poziomom podstawowy) w klasie I w czasie pandemii.

LINK do witryny

Kierujemy ten artykuł do osób, które chcą powspominać dzieciństwo, młodość albo zastanowić się nad teraźniejszością. Chcemy, aby każdy mógł odnaleźć siebie i zrozumieć, że kryzysy są nieodłączną częścią naszego życia. Nigdy nie możemy być w pełni gotowi na coś, co przychodzi znienacka w najmniej odpowiednim momencie. Wszystkie historie są oparte na faktach z życia osób, które zdecydowały się z nami nimi podzielić. Wszystkie wywiady zostały przeprowadzone przez uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za możliwość zrealizowania tego projektu i liczymy, że nasi czytelnicy także odnajdą piękno i dobro w historiach, choć nie zawsze szczęśliwych i radosnych, to z przepięknym morałem.
———
Teksty są wybranymi fragmentami wywiadów przeprowadzonych przez 40 uczniów klas I ze swoimi rodzicami. Redakcja: uczniowie. Korekta: Krzysztof Lewenstam. Ostateczna praca redakcyjna i szata graficzna: Julia Margas (projekt wybrany w głosowaniu spośród 39 propozycji).