UWAGA! DZIEŃ OTWARTY ON-LINE

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY – LINK NA SPOTKANIA

 

Szanowni Państwo,

przyszło nam pracować w trudnym czasie. Z uwagi na pandemię i działania podjęte przez odpowiednie służby szkoły są obecnie zamknięte. Nie wiemy jak będzie wyglądał egzamin ósmoklasisty, nie wiemy czy będą utrzymane zasady rekrutacji. Jako instytucja staramy zachować się odpowiedzialnie i dostosowujemy się do sytuacji.

Pomimo to staramy się funkcjonować „normalnie”.

W związku z tym postanowiliśmy, że dzień otwarty dla kandydatów i rodziców odbędzie się zgodnie z planem. W trakcie dotychczasowych dni otwartych najważniejsze były spotkania z naszymi uczniami. Tak jak wspomniałem na zebraniu informacyjnym, to nasi uczniowie najlepiej wiedzą jak wygląda praca i nauka w naszym liceum. Tym bardziej teraz, gdy przenieśliśmy cały proces kształcenia do internetu.

Zapraszam serdecznie 4 kwietnia na dzień otwarty. Będzie możliwość porozmawiania z naszymi uczniami oraz z przedstawicielami kadry nauczycielskiej. Zachęcamy do „przybycia”, do rozmowy o nauce w ciężkich czasach…

Plan dnia otwartego:
Link do naszej (nie)realnej szkoły: KLIKNIJ TU ABY WEJŚĆ –

11:00 – krótkie wystąpienie dyrektora szkoły – po wejściu na spotkanie należy kliknąć napis WATCH VIDEO
11:10 – zapraszamy do rozmów z naszymi uczniami. Uczniowie dostępni będą w 11 salach
Od 11:20 – będzie można porozmawiać z nauczycielami
14:00 – zakończenie dnia otwartego.

Wymagania techniczne: udział może wziąć każdy, wystarczy „zapukać” o godzinie 11:10 do odpowiedniej sali i połączyć się z uczniem / nauczycielem zgodnie z komunikatami na ekranie. Połączenie jest możliwe z każdego komputera (dowolna aktualna przeglądarka internetowa) wyposażonego w kamerę i mikrofon (niezbędne), tabletu oraz telefonu. W przypadku urządzeń mobilnych może zaistnieć konieczność pobrania i zainstalowania programu Google Meet.