Zapraszamy serdecznie na pierwsze zebranie z rodzicami, które odbędzie się w najbliższy piątek 13.09.2019 o godzinie 18:30

———————————————–

Szanowni Państwo! Mili Nasi!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki pieniędzy dla Filipka z Brwinowa, który urodził się z jedną komorą serca i pilnie potrzebuje operacji. Od kilku tygodni armia dobrych ludzi walczy o zgromadzenie potężnych funduszy (dwa miliony złotych), które pozwolą opłacić operację ratującą życie chłopca i bardzo kosztowny transport samolotem medycznym do Bostonu.
Wielokrotnie dawaliście dowody swojej empatii i hojności, angażując się w Szlachetną Paczkę, WOŚP czy zbiórkę na rzecz dzieciaczków z domu dziecka. Liczę, że i tym razem będzie podobnie.
Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc starania o uratowanie chłopca, mogą to uczynić na dwa sposoby: wpłacić na rzecz fundacji siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/filip-serce lub do skarbonki w szkole. We środę Misia z klasy III odwiedzi Was na lekcjach i każdy, kto zechce, będzie wpłacić do niej pieniądze.
Sprawa jest pilna, bo stan chłopca się pogarsza, a brakuje jeszcze kilkuset tysięcy, by dać Filipkowi szansę na życie.