Inauguracja nowego roku – zaproszenie

Zapraszamy serdecznie na inaugurację nowego roku szkolnego 2024/2025, która odbędzie się w poniedziałek 02.09.24 o godzinie 9:00

Uroczystość zostanie uświetniona wykładem inauguracyjnym. Będziemy mieli zaszczyt wysłuchać wystąpienia naszego absolwenta Borysa Cieślaka „Spotkajmy się na mieście: jak infrastruktura społeczna wpływa na jakość naszego życia”.

Borys Cieślak – studiował ekonomię na Uniwersytecie Bocconiego w Mediolanie i urbanistykę na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Realizował projekty doradcze z zakresu polityk miejskich, studiów wykonalności i rewitalizacji. Obecnie kończy doktorat w Gran Sasso Science Institute we Włoszech. Jego badania dotyczą rozwoju lokalnego, małych miast i ich infrastruktury społecznej.