Intensywny czas… :-)

Ostatnie dni były niezwykle intensywne. Dużo się działo:

1. Wizyta studyjna w SLO Mikołajki i projekcja naszego filmu dokumentalnego w Gałkowie
  2. Sukces naszych szachistów – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodziskiego w Szachach Szkół Ponadpodstawowych!
  3. Uczennica kl. III B Antonina Zembowicz uczestniczyła w Mazowieckiej Gali Sportu w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. W trakcie Gali miało miejsce uroczyste wręczenie nagród za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2022 – zdobyte medale Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.
  4. W weekend odbyła się Konferencja Programowa STO w Augustowie podczas której zostały zaprezentowane wyniki naszej debaty „Po co nam szkoła”. Jest szansa, że podobne debaty będą organizowane w innych szkołach STO.
    Intensywny czas…