Europa z naszej ulicy

Planowanie, intensywne przygotowania, wywiady i lekcje w szkołach, tworzenie prezentacji i długie dyskusje nad jej strona graficzną, kilka prób generalnych i wiele zjedzonych krówek, trochę stresu i napięcia ale też dużo śmiechu.
W końcu prezentacja przed 6-cio osobowym jury!

W czwartek pięcioro uczniów naszej szkoły z klas pierwszych: Maria Jacyno, Michalina Czyżewicz, Tetiana Parfonowa, Julia Suchłabowicz i Jan Bęczkowski oraz zaprzyjaźniony Jan Kozłowski z Liceum im. Klementyny Hoffmanowej, wzięło udział w prezentacji finałowej projektów w ramach programu „Europa z naszej ulicy”.
Warto dodać, że do finału wyłonionych zostało tylko 10 ze 142 zgłoszonych projektów!

Mimo, iż młodzież nie sięgnęła po złoto, którym był wyjazd do Brukseli, doświadczenie które zdobyła realizując projekt, jest bezcenne i stanowi jego olbrzymią wartość dodaną.

Serdecznie gratuluję samodzielności, konsekwencji i twórczego podejścia do zadania!

psorka Sylwia