Co za noc!

Noc STO-nogi Milanówek to jedna z wielu imprez biegowych, których jesteśmy współorganizatorem. W sobotni wieczór na starcie zameldowała się liczna grupa miłośników biegania z naszych okolic (wystartowało 203 zawodników). Można było również spotkać wielu pracowników szkoły, absolwentów, uczniów, rodziców, członków STO oraz naszych przyjaciół. Jedni biegali inni byli wolontariuszami lub przyszli po prostu pokibicować.Niezwykle udany wieczór!

Zapraszamy do obejrzenia 3 minutowego filmu/relacji z imprezy – zalecamy słuchać głośno 😉

Poniżej krótkie podsumowanie – najlepsi z najlepszych (jedna pętla liczyła mniej więcej 1750m, choć każdy GPS wskazuje inną wartość):

Pierwsza trójka pod względem dystansu:
1 Damian Falandysz /WPRunning
2 Anna Siwirska / Adidas Runners Warsaw
3 Patrycja Bereznowska / Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team

Wyniki kategorii open mężczyzn:
1 Damian Falandysz WPRunning / liczba kółek 21 / dystans 36 750m
2 Jacek Nosowski TRI.regress / liczba kółek 20 / dystans 35 000m
3 Dominik Berliński WPRunning / liczba kółek 20 / dystans 35 000m

Wyniki kategorii open kobiet:
1 Anna Siwirska / Adidas Runners Warsaw / liczba kółek 21 / dystans 36 750m
2 Patrycja Bereznowska / Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team / liczba kółek 20 / dystans 35 000m
3 Paulina Grumbianin / LOGWIN / liczba kółek 19 /dystans 33 250m

Tabelę z wynikami można znaleźć tu – LINK

1. Zjedliśmy 35 kg kiełbasy i wielkie wiadro zupy. Dziękujemy za przyniesienie różnych pyszności na wspólny stół!
  2. Wszystkie (!) chipy zostały zwrócone – bardzo dziękujemy!
    To było piękne podsumowanie sezonu!
    Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na następnych zawodach!

W imieniu STO-nogi Milanówek
Leszek Janasik

PS Bieg wspierali: Milanowskie Centrum Kultury, Urząd Miasta Podkowa Leśna, Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, CaterMark Catering, TG Sokół Brwinów