Zakończenie roku i ławeczka

Zakończenie roku szkolnego 2021/22 pod milanowskimi dębami!
Aura nam sprzyja!
Uroczystość odbyła się w cieniu naszych zabytkowych dębów. Wręczono świadectwa z białoczerwonym paskiem, nagrody za osiągnięcia oraz wolontariat.
Pięknie gratulujemy!
UWAGA – absolwenci przygotowali małą niespodziankę – odremontowali i pięknie pomalowali ławeczkę za „dołkiem” – Cudowna!
Czas zacząć zasłużone wakacje!!!!!

Inauguracja ławeczki absolwentów i szampan piccolo!

UWAGA! 🙃
Absolwenci przygotowali niezwykłą niespodziankę na zakończenie roku szkolnego. Odrestaurowali ławeczkę za szkołą na „dołku”. Ależ piękna robota!
Inauguracja siedzenia odbyła się chwilę po uroczystości zakończenia roku – niestety z przyczyn obiektywnych i technicznych – przecięcie wstęgi nastąpiło z „poślizgiem” i nie wszyscy mogli uczestniczyć w tej podniosłej chwili!
Ławeczka jest nawet naniesiona na mapy w internecie jako „atrakcja historyczna” 🙂
Brawo dziękujemy Janek, Kornel, Oliver, Piotr, Tobiasz, Oliver + przyjaciele i rodzice!

Więcej zdjęć w galerii >>>>>