Zakończenie roku klas III SLO Nr 5 w Milanówku | 29 kwietnia 2022 | Aktualności | Piękna i wzruszająca uroczystość! Po trzech latach nauki pożegnaliśmy klasy III. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność naszej szkoły. Pięknie, pięknie! Powodzenia na Maturze! Więcej zdjęć >>>> Powiązane posty Nadajemy! Brak komentarzy | lis 21, 2021 Projekt Kultour Brak komentarzy | gru 13, 2019 Zasolenie gleb w Milanówku Brak komentarzy | paź 28, 2019 digiMEP Sweden 2020 Brak komentarzy | lis 12, 2020