OPP 1% dla edukacji

Szanowni Państwo!

Samodzielne Koło Terenowe Nr 10 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Milanówku od września 1989 roku jest organem prowadzącym nasze liceum oraz od grudnia 2004 roku jest Organizacją Pożytku Publicznego. W tym czasie rodzice uczniów i absolwentów oraz przyjaciele szkoły wspierali naszą działalność przekazując 1% podatku dochodowego.

Przez te 18 lat całość przekazanych środków była przeznaczona na pomoce naukowe w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 5 STO w Milanówku. To dzięki nim nasza szkoła mogła płynnie przejść do nauczania zdalnego. Systematyczne inwestycje w cyfryzację szkoły z 1% były dobrą decyzją.

W 2021 roku ze środków OPP zakupiliśmy nowoczesne pomoce do przeprowadzania doświadczeń z zakresu fizyki i chemii. W ciągu najbliższych kilku lat zamierzamy stworzyć pracownię godną XXI wieku.

Z środków przekazanych przez SKT Nr 10 STO w Milanówku korzystają i będą korzystać nie tylko obecni uczniowie, ale również następne roczniki.

W naszej szkole kładziemy nacisk na jakość, relacje, innowacje, cyfryzacja, nie zapominając oczywiście o szeroko rozumianej kulturze i rozwoju jednostki

Będziemy wdzięczni Państwu, jeśli zechcecie mieć swój wkład w tworzenie szkoły na miarę XXI wieku.

Nasz numer KRS: 0000019454

 Z wyrazami szacunku

Violetta Połczyńska                         Leszek Janasik

Prezes SKT Nr 10 STO                 Dyrektor SLO Nr 5 STO