Prezent pod choinkę :-)

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że wszyscy czekamy na święta. Dlaczego? Bo je kochamy. Szczerze mówiąc święta to mój ulubiony czas w roku. Atmosfera o tej porze roku jest niesamowita, no i ferie, a każdemu uczniowi i nauczycielowi z SLO 5 przyda się czasem przerwa. W tym roku mamy szansę uszczęśliwić na święta także innych, ponieważ nasza szkoła zaangażowała się w akcję charytatywną “Prezent pod Choinkę”. Która w sporym skrócie mówiąc polega na tworzeniu prezentów na święta.

Każdy zrobiony prezent trafi do dziecka z Białorusi, Ukrainy i Rumunii. Tworząc prezent, to TY możesz zostać czyimś Świętym Mikołajem.

Zapraszam serdecznie! Będzie dobrze!

Maria Lipińska (klasa Ib)

————————————

Prezenty zbieramy do 5.11.2021. Zbiórka prezentów w gabinecie pani pedagog (Akwarium).

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie poświęconej zbiórce: LINK