Przypomnienie i zalecenia

Niestety sytuacja epidemiologiczna w Polsce systematycznie się pogarsza. W sobotę Prezes Rady Ministrów ma podać nowe wytyczne dla szkół.

Miejmy nadzieję, że jak najdłużej uda się pracować „normalnie”. Sytuacja jest dynamiczna i możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach prawie wszystkiego. Uważam, że nasza szkoła jest dobrze przygotowana na różne warianty.

Nie zmienia to faktu, że powinniśmy dołożyć jak największych starań, tak aby jak najdłużej pracować w obecnym trybie.

W związku z tym dla bezpieczeństwa epidemiologicznego i komfortu psychicznego przypominam i zalecam:

1. Poruszanie się w przestrzeniach wspólnych korytarza i holu w maseczkach lub przyłbicach

2. Zachowywanie rozsądnego dystansu społecznego

3. Do szkoły NIE przychodzimy z infekcją górnych dróg oddechowych – katar, kaszel itp. (korzystajmy ze zdalnego dostępu do zajęć)

4. Pamiętajmy o dezynfekcji rąk, chromebooków, pisaków itp.

5. Pilnujmy wspólnie ruchomych przerw

Wszystkie procedury są dostępne na naszej stronie internetowej – LINK

Życzę wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha

Leszek Janasik

PS Prośba – pilnie poszukuję kogoś, kto ma wiedzę i umiejętności związane z systemem iOS. Nie potrafię rozwiązać jednego problemu technicznego związanego z kamerami HD i komputerami na iOS. Będę wdzięczny za pomoc.