Zapraszamy serdecznie w progi naszej szkoły od 10 do 14. Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO mieści się przy ul.Herberta 41 w Milanówku. W naszym mieście gramy zawsze razem z naszymi przyjaciółmi – Harcerzami Hufca ZHP im J.Kusocińskiego! Zapraszamy w ich imieniu do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Królewskiej od godziny 11 do 19.

Łapiemy wiatr w żagle… 🙂

Program na razie jest dość wstępny, będzie aktualizowany i uszczegóławiany wraz z upływem czasu 🙂

Co nas czeka w SLO?

1. III Kameralny Bieg na Orientację STO-nogi dla WOŚP

2. Niespodzianki dla najmłodszych, eksperymenty i zabawy naukowe

3. Wspaniały barek z domowymi przysmakami

4. Działania fotograficzne

5. Muzyka, muzyka muzyka…

6. Magiczna „loteria”

7. Oraz to co lubimy najbardziej – LICYTACJA!

Zapraszamy serdecznie!!!!

PS Jeśli mają Państwo chęć wesprzeć organizację WOŚP w naszej szkole w dowolnej formie – fantów, przysmaków lub przedmiotów na licytację, to prosimy o informację. Jak zawsze jesteśmy chętni do wszelkiej współpracy 🙂

WIĘCEJ INFORMACJI