Strona główna

 

REKRUTACJA

na rok szkolny 2017/2018

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2017/2018

znajdują się na stronach BIPu

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, placówki oświatowe są zobowiązane do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej. SLO Nr 5 wyodrębniło ze swojej strony www część materiałów, stanowiących składowe informacji publicznej w placówce i opublikowało je w postaci specjalnego serwisu BIP.

 

Strony BIP naszej szkoły spełniają wszystkie ustawowe standardy dostępności (dla osób słabo widzących i niewidomych, osób używających czytników internetowych itp.)

 

Zapraszamy na strony BIPu

 

 

  Szanowni Państwo!

 

Nie jesteśmy miłośnikami rankingów, jednak jest nam miło, jeśli jesteśmy w nich sklasyfikowani. Ukazał się Ranking Liceów PERSPEKTYW. Nasza szkoła uplasowała się na następujących miejscach:

 

 

23 miejsce

kategoria - najlepsze licea w województwie mazowieckim

 

55 miejsce

kategoria - wyniki Matury 2016 dla całej Polski

 

66 miejsce

kategoria - licea ogólnokształcące w całej Polsce

 

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO w Milanówku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".