Ostatnia aktualizacja 2009-06-09

Strona główna

 

 

 

Informacje o przygotowaniach:

09.06.2009

Dwadzieścia lat za nami...

Wszystkim naszym szanownym gościom, absolwentom, rodzicom, przyjaciołom, słowem całej społeczności dziękujemy za przybycie i za pomoc w organizacji naszego jubileuszu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć...

 

 

04.06.2009

Pogoda zapowiada się rewelacyjnie...

 

Weather Underground PWS IMAZOWIE2  

 

Oraz prognoza na sobotę

 

 

 

18.04.2009

Drodzy Absolwenci
Zwracam sie do Was z następującą prośbą. Z okazji zbliżającej się uroczystości XX-lecia naszego liceum zamierzamy wydać okazjonalny biuletyn. Byłoby pięknie, gdybyście chcieli przyłączyć się do jego tworzenia.
Otóż chcielibyśmy zamieścić tam jak najwięcej tekstówi fotografii od Was. Mogą to być wspomnienia ze szkoły, tzn refleksje o charakterze ogólnym, mogą być wspomnienia zdarzeń, ważnych, zabawnych, takich, które utkwiły w Waszej pamięci; jakieś zabawne
sytuacje z lekcji, wpadki lub śmieszności nauczycieli lub kolegów. Mogą to być krótko napisane Wasze historie po skończeniu szkoły, Wasze osiągnięcia rodzinne, zawodowe, studenckie.., ciekawe podróże, hobby etc. Domyślam się, że wielu z Was może pomyśleć- nie mam spektakularnych osiągnięć.
Otóż, myślę, że bardziej chodzi o pokazanie różnorodności dróg, spojrzeń na swoją historię, różnorodność wyborów, perspektyw widzenia itd, nie chodzi o prześciganie się osiągnięciami stanowisk, tytułów, zasobów, majątków etc. Nie mamy bardzo dokładnie sprecyzowanej wizji tego wydawnictwa, a jego kształt i zawartość będą podatne na Wasze sugestie i materiały jakie dostaniemy.
Wyobrażam sobie, że mamy do złożenia setkę, większych lub mniejszych notek, na różne tematy, poważne i żartobliwe, o szkole, o swojej pracy, o swoim zadowoleniu lub rezerwie do tego co się dzieje.. Teksty podpisane byłyby na życzenie - imieniem i nazwiskiem lub tylko imieniem.
Zachęcam Was do włączenia się do "akcji" Termin nadsyłania materiałów - 8 maja; musimy mieć czas na złożenie i wydrukowanie.


Pozdrawiam Was serdecznie i zachęcam do współpracy


Wojciech Czaj

 

17.04.2009
Odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne absolwentów. Jubileusz szkoły 6 czerwca będzie składał z dwóch części: południowej organizowanej przez szkołę i popołudniowej organizowanej przez absolwentów i tu mamy informacje właśnie dla naszych absolwentów - listę osób odpowiedzialnych za organizację części popołudniowej.